Program TV na wtorek 09.04.2024
POPULARNE STACJE
Akacjowa 38 (350)
18:45 - 19:35
Barwy szczęścia (2977)
19:35 - 20:10
Barwy szczęścia (2978)
20:10 - 20:45
Pogoda
19:55 - 20:05
Ninja Warrior Polska (62)
20:05 - 22:05
OGÓLNOTEMATYCZNE
W rozkwicie
20:00 - 21:50
Policjantki i Policjanci (1137)
19:00 - 20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (780)
20:00 - 21:00
Strażnik Teksasu (3)
19:00 - 20:00
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (13)
20:00 - 21:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (745)
19:00 - 20:00
Pakt z mordercą
20:00 - 21:35
Ukryta prawda (1185)
18:55 - 20:00
Hotel Paradise 8 - Rajskie rozdanie (21/40)
20:00 - 21:00
Teatr Telewizji: Powidoki
20:00 - 21:40
Ojciec Mateusz 23: Córeczka (298)
20:25 - 21:20
Z drugiej ręki (1)
19:00 - 20:05
Ambulans (2)
20:05 - 21:05
FILMOWE
Larry Crowne - uśmiech losu
18:20 - 20:10
Premiera: Dziennik Bridget Jones
20:10 - 22:00
Walker: Strażnik Teksasu (16)
18:15 - 19:10
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (11)
19:10 - 20:05
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (12)
20:05 - 21:05
Czym jest miłość?
17:55 - 19:30
Gambit
19:30 - 21:00
Purpurowe rzeki 3 (1)
20:05 - 21:50
Gambit
18:30 - 20:00
Brygada (1)
20:00 - 20:50
Planeta Singli. Osiem historii: Władek i Halinka (7)
19:05 - 20:00
Nowe życie 3 (9)
20:00 - 20:40
Klub dyskusyjny
18:30 - 21:00
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
18:45 - 19:40
Agenci NCIS 12: Dzieło sztuki (17)
19:40 - 20:35
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
18:20 - 20:10
Premiera: Dzieci zła (9)
20:10 - 21:00
Harry Potter i Czara Ognia
16:55 - 19:30
21 Jump Street
19:30 - 21:20
Premiera: Prawo ulicy: Sentencing (13-ost.)
18:55 - 20:00
Premiera: Prawo ulicy 2: Ebb Tide (1/12)
20:00 - 21:00
Pogranicze w ogniu (21/24)
18:50 - 20:00
Sztos
20:00 - 21:55
Poirot: Kot wśród gołębi
17:50 - 20:00
Porachunki
20:00 - 22:30
Wykiwać klawisza
18:35 - 21:00
Komisarz Rex: Zabójcze misie (11)
19:00 - 20:00
Bez przedawnienia
20:00 - 22:15
SPORTOWE
Ligue1 Review
18:00 - 19:10
Sędziowie 2: Damian Kos i Łukasz Kuźma (8)
19:10 - 20:00
Basket Office
20:00 - 21:35
Liga+ Extra
17:30 - 19:15
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
20:00 - 21:30
Kolarstwo: Giro d'Abruzzo
19:00 - 20:30
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
18:20 - 21:00
Magazyn MotoGP
19:00 - 20:00
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00 - 21:00
Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
18:00 - 19:50
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
19:50 - 23:00
Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
17:55 - 19:55
Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
19:55 - 20:25
Piłka nożna: 2. liga
20:25 - 22:30
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać