Program TV na jutro, środa 20.03.2024
POPULARNE STACJE
Złoty chłopak (142)
14:00 - 14:55
Jaka to melodia?
14:55 - 15:35
Akacjowa 38 (305)
13:15 - 14:05
Va banque (736)
14:05 - 14:35
Na sygnale: Ojciec chrzestny 2 (544)
14:35 - 15:05
Interwencja
13:20 - 13:40
Trudne sprawy: Mój anioł (1244)
13:40 - 14:40
Ukryta prawda (925)
12:35 - 13:40
Ukryta prawda (926)
13:40 - 14:45
Detektywi (45)
14:45 - 15:45
OGÓLNOTEMATYCZNE
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
13:10 - 14:05
Jurajscy wojownicy: Tyranozaur - król myśliwych (2)
14:05 - 15:00
Gliniarze: Ananasy (474)
13:00 - 14:00
Na ratunek 112: Pani prezes (389)
14:00 - 14:30
Na ratunek 112: Wymarzone macierzyństwo (390)
14:30 - 15:00
Policjantki i Policjanci (493)
13:00 - 14:00
Policjantki i Policjanci (494)
14:00 - 15:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (730)
13:00 - 14:00
Lombard. Życie pod zastaw 8 (367)
14:00 - 15:00
Szpital (986)
12:45 - 13:50
Sąd rodzinny (137)
13:50 - 14:50
Sędzia Anna Maria Wesołowska (570)
14:50 - 15:50
Dziwak? - interpretacje
13:35 - 14:45
Dzieci słońca
14:45 - 16:40
Ojciec Mateusz 23: Ciemny van (292)
12:50 - 13:40
Ojciec Mateusz 23: Ryzykowna teoria (293)
13:40 - 14:35
Przykazanie miłości. Historia rodziny Ulmów z Markowej
14:35 - 15:35
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (3)
12:55 - 13:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (4)
13:55 - 14:50
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (5)
14:50 - 15:50
FILMOWE
Film noir: Style (3)
12:45 - 13:45
Brzuch straszliwej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć
13:45 - 14:20
Na pewno, być może
14:20 - 16:20
Walker: Strażnik Teksasu (3/18)
13:25 - 14:25
Walker: Strażnik Teksasu (4/18)
14:25 - 15:20
Naturalnie Polska 3 (8)
13:30 - 14:10
Widelcem po mapie 4 (7)
14:10 - 14:35
Widelcem po mapie 4 (8)
14:35 - 15:15
Dopóki mnie pamiętasz
13:05 - 14:45
Masz ci los!
14:45 - 16:20
Czarodziejski flet
13:10 - 15:15
The Office PL: Chrzest (4)
13:25 - 13:55
The Office PL: Równouprawnienie (5)
13:55 - 14:20
The Office PL: Klient (6)
14:20 - 14:50
Duff i Wazowski 3 (5)
14:50 - 15:30
Coś pożyczonego, coś niebieskiego
13:35 - 15:25
Panna Marple: Hotel Bertram
11:50 - 13:50
Grantchester 4 (1)
13:50 - 14:50
Wszystkie stworzenia duże i małe: Niełatwa sprawa (4)
14:50 - 15:50
Legion superbohaterów
12:30 - 13:55
Człowiek roku
13:55 - 15:50
Jedyna miłość razy dwa
13:05 - 14:45
Amore na zawsze
14:45 - 16:10
Pełną parą
12:45 - 14:10
Nitram
14:10 - 16:05
Serce serduszko
13:05 - 15:35
Panna Marple: Morderstwo na plebanii
12:00 - 14:00
Potop
14:00 - 15:55
Świat według Kiepskich: Gość w dom (98)
13:05 - 13:40
Świat według Kiepskich: Złote jajko (99)
13:40 - 14:10
Miłość do kwadratu
14:10 - 16:20
Katastrofy w przestworzach: Burza na południu (41)
13:55 - 14:55
Katastrofy w przestworzach: Pilot zabójca (179)
14:55 - 16:00
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga francuska
13:30 - 15:40
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:20 - 15:30
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
12:30 - 15:30
Cycling Show
13:30 - 14:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
14:00 - 15:00
KOTV Classics
13:30 - 14:30
KOTV Classics
14:30 - 15:30
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
13:00 - 15:00
Piłka nożna: Liga czeska
13:00 - 15:00
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
12:10 - 14:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać