Program TV na jutro, środa 20.03.2024
POPULARNE STACJE
Rok w ogrodzie extra
12:35 - 12:55
Zrujnowani, odbudowani
11:15 - 11:50
Barwy szczęścia (2964)
11:50 - 12:30
Koło fortuny (1653)
12:30 - 13:15
Dlaczego ja?: Siostry (1272)
10:40 - 11:40
Gliniarze: Informator (699)
11:40 - 12:50
Wydarzenia
12:50 - 13:20
Kuchenne rewolucje: Łańcut, Dymarka (9/15)
11:30 - 12:35
Ukryta prawda (925)
12:35 - 13:40
OGÓLNOTEMATYCZNE
Telezakupy
12:25 - 13:10
Policjantki i Policjanci (289)
12:00 - 13:00
Zbuntowany anioł (169)
11:00 - 12:00
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (11)
12:00 - 13:00
Detektywi (66)
11:00 - 12:00
W-11 - Wydział Śledczy: Rozpacz (601)
12:00 - 12:45
Szpital (986)
12:45 - 13:50
Pokolenie
10:10 - 11:50
Tamte lata, tamte dni: Kazimierz Kaczor
11:50 - 12:30
Mistrzowie muzyki filmowej: 1950s A New Dawn
12:30 - 13:35
Barwy szczęścia (2925)
11:30 - 12:00
Gość poranka
12:00 - 12:20
Jak żyje las: Leśnik chroni i pomaga
12:20 - 12:50
Ojciec Mateusz 23: Ciemny van (292)
12:50 - 13:40
Nowy aranż 2: Toskańskie niebo (9)
11:20 - 11:50
Premiera: WP News 11:50 (793)
11:50 - 11:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (3)
11:55 - 12:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (3)
12:55 - 13:55
FILMOWE
Monte Verita
10:45 - 12:45
Film noir: Style (3)
12:45 - 13:45
Świąteczna komedia romantyczna
10:35 - 12:05
Zołza
12:05 - 13:40
Wiek Adaline
9:50 - 11:45
Mała mama
11:45 - 13:05
Zołza
11:05 - 12:40
Łapu-capu extra
12:40 - 13:10
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (6)
11:05 - 11:40
Interview 2 (1)
11:40 - 11:45
Interview 2 (2)
11:45 - 11:50
Łapu Capu
12:55 - 13:00
Tatuaż
9:55 - 11:45
Deszczowe serce
11:45 - 13:35
Agenci NCIS 15 (12)
10:55 - 11:50
Panna Marple: Hotel Bertram
11:50 - 13:50
Garcia i Garcia
10:50 - 12:30
Legion superbohaterów
12:30 - 13:55
Pępek świata 5: The Smell (18)
11:15 - 11:40
Historia Gabby Petito
11:40 - 13:05
Mrówka Z
11:20 - 12:45
Pełną parą
12:45 - 14:10
Jutro premiera
10:20 - 12:00
Fik-mik
12:00 - 13:05
Poirot: Kradzież biżuterii
10:55 - 12:00
Panna Marple: Morderstwo na plebanii
12:00 - 14:00
Świat według Kiepskich: Łzy Wasyla (215)
12:20 - 13:05
Komisarz Rex 5: Zemsta Rexa (61)
10:55 - 11:55
Katastrofy w przestworzach: Pod presją (81)
11:55 - 12:55
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15 - 13:30
Ekstraklasa po godzinach
10:45 - 11:50
Basket Office
11:50 - 13:20
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
11:30 - 12:00
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
12:00 - 12:30
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
12:30 - 15:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
11:30 - 12:30
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
12:30 - 13:00
Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV
11:00 - 13:30
Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie
11:00 - 13:00
Piłka nożna: Liga holenderska
10:30 - 13:00
Pełnosprawni
11:35 - 12:10
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
12:10 - 14:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać