Polsat Sport 1Program TV na Czwartek 13.06.2024

Czwartek 13.06
Od teraz
6:00
Trzeci tydzień zmagań siatkarek w Lidze Narodów. Biało-Czerwone będą rywalizowały w Hongkongu. Na początek zmierzą się z Brazylijkami. Obydwie ekipy fantastycznie rozpoczęły tegoroczne rozgrywki, wygrywając cztery pierwsze spotkanie. Jednak po pierwszym tygodniu LN liderkami tabeli były Polki, ponieważ nie przegrały żadnego seta, a Canarinhas oddały rywalkom dwie partie.
8:20
Francja, Korea Południowa i Bułgaria koncentrują się w obecnej edycji na tym, by nie zająć niechlubnego ostatniego miejsca w tabeli. Dla Trójkolorowych oznaczałoby to pożegnanie się z elitą.
10:50
Potyczki tych drużyn są z reguły wyrównane, choć w rankingu znacznie wyżej znajdują się Brazylijki. Żadne z siedmiu ostatnich starć Niemek z Kanarkami nie skończyło się w trzech setach.
13:20
14:20
Turczynki są na dobrej drodze, by zakończyć zmagania w pierwszej siódemce. Wygrana z ekipą z Karaibów może przypieczętować ich udział w kończącym obecną edycję LN turnieju w Bangkoku.
17:00
19:00
19:50
Po czterech spotkaniach serii finałowej obrońcy tytułu ze Szczecina prowadzili 3:1. To oznacza, że jeśli rywale z Trójmiasta chcą ich zdetronizować, muszą wygrać wszystkie pozostałe mecze.
22:00
23:00
1:00
Atrakcją wieczoru będzie pojedynek Ihosvany Garcii z Ryno Liebenbergiem. Ciekawie zapowiada się też konfrontacja Radomira Obruśniaka z Zsoltem Osadanem, która wyłoni nowego mistrza Polski.
4:50
Dla Trójkolorowych walczących o utrzymanie się wśród szesnastu najlepszych drużyn każdy punkt jest na wagę złota. Serbia może okazać się dla reprezentacji Francji przeszkodą nie do pokonania.

Lista stacji

O stacji Polsat Sport 1

Polsat Sport 1 to sportowa stacja telewizyjna. Polsat Sport posiada prawa do transmisji wielu rozgrywek z różnych dyscyplin sportowych. Do studia tej stacji często zapraszani są również goście, którzy są ekspertami w danej dyscyplinie.