Polsat SportProgram TV na Czwartek 29.09.2022

Czwartek 29.09
Od teraz
6:00
W trzecim spotkaniu podczas MŚ podopieczne Stefana Lavariniego zagrają z Koreankami. Poprzednie spotkania z nimi w tym roku, dwa towarzyskie i jedno w LN, Biało-Czerwone wygrały bez straty seta.
  • INEA - 535
  • UPC Horizon/Kaon - 503
  • UPC Mediabox - 557
WIĘCEJ INFORMACJI
8:30
Atrakcją wieczoru będzie pojedynek w wadze superciężkiej pomiędzy niepokonanym Damianem Knybą i Knifem Didierem. Dla pięściarza z Konga to powrót na ring po porażce z Zabitem Samiedowem.
11:00
Porażka na inaugurację z Tajlandią sprawiła, że Turczynki w każdym kolejnym meczu muszą udowadniać, że był to wypadek przy pracy. Postarają się, by ich fani mieli powody do radości.
13:50
Drużyna Korei Południowej w dwóch pierwszych meczach fazy grupowej nie miała zbyt wiele do powiedzenia. Azjatki nie były w stanie wywalczyć choćby seta w starciach z Dominikaną i Turcją.
17:20
Po falstarcie, jakim była przegrana 2:3 z Tajlandią, reprezentantki Turcji pewnie pokonały Koreę Południową 3:0 i wróciły do walki o awans z grupy. W swoim trzecim spotkaniu zmierzą się z Chorwacją.
19:30
20:20
Biało-Czerwone tuż przed startem mistrzostw świata wzięły udział w silnie obsadzonym turnieju w Neapolu. Nauka płynąca ze starć z Serbkami, Włoszkami i Turczynkami ma zaprocentować podczas mundialu.
23:00
23:30
Szlagier ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Narodów. Dla obu ekip mecz na Wembley będzie ważnym testem przed zbliżającym się mundialem. Bardziej zmotywowani powinni wyjść na murawę Niemcy.
1:30
Pojedynek z Egine Kayange to dla Eweliny Pękalskiej ważny etap przygotowań do walki o mistrzostwo świata w wadze muszej. Polka i Tanzanka zmierzą się na dystansie dziesięciu dwuminutowych rund.

Lista stacji

O stacji Polsat Sport

Polsat Sport to sportowa stacja telewizyjna. Polsat Sport posiada prawa do transmisji wielu rozgrywek z różnych dyscyplin sportowych. Do studia tej stacji często zapraszani są również goście, którzy są ekspertami w danej dyscyplinie.