Polsat SportProgram TV na Sobota 27.08.2022

Sobota 27.08
Od teraz
6:30
Brązowi medaliści mistrzostw świata rozpoczynają rywalizację pojedynkiem ze swoimi południowymi sąsiadami. Bilans bezpośrednich spotkań ostatnich lat przemawia za reprezentacją Stanów Zjednoczonych.
  • INEA - 535
  • UPC Horizon/Kaon - 503
  • UPC Mediabox - 557
WIĘCEJ INFORMACJI
8:30
Pierwszym rywalem Bialo-Czerwonych w grupie C będzie Bułgaria. Polacy grali z podopiecznymi Nikołaja Żelazkowa w czerwcu w ramach Ligi Narodów. Wówczas zwyciężyli bez straty seta.
10:50
Chińczycy od 1994 r. nie opuścili turnieju finałowego mistrzostw świata. W tym czasie reprezentacja Państwa Środka trzy razy awansowała do drugiej rundy grupowej i były to ich największe osiągnięcia.
13:50
Przed czterema laty Holendrzy udowodnili, że okres kryzysu mają już za sobą, kończąc mistrzostwa na ósmym miejscu. Z kolei podczas ostatniego MŚ Pomarańczowi uplasowali się tuż za strefą medalową.
16:20
18:30
20:20
Nasi południowi sąsiedzi zastąpili w mistrzostwach wykluczoną z międzynarodowej rywalizacji Rosję. Z Serbami mieli okazję rywalizować w dwóch ostatnich edycjach mistrzostw Starego Kontynentu.
23:00
23:30
1:05
Charlotte FC przegrało ostatnie spotkanie z Orlando City 1:2. Toronto FC również nie zdobyło punktów w tamtej serii gier. W tabeli Konferencji Wschodniej oba kluby zajmują miejsca obok siebie.
3:00
W pojedynku, który zamknie rywalizację podczas gali w Hard Rock Hotel & Casino staną naprzeciw siebie byli mistrzowie świata w wadze lekkiej - Jose Pedraza i Richard Commey. Pedraza był także wielokrotnym czempionem w kategorii superpiórkowej. Z kolei pięściarz z Ghany cztery razy stawał do starcia, którego stawką był mistrzowski pas. Dwa razy Commey wykorzystał swoją szansę. W 2019 roku najpierw zdobył tytuł organizacji IBF, a potem go obronił. Zdetronizował go pod sam koniec roku Teofimo Lopez.

Lista stacji

O stacji Polsat Sport

Polsat Sport to sportowa stacja telewizyjna. Polsat Sport posiada prawa do transmisji wielu rozgrywek z różnych dyscyplin sportowych. Do studia tej stacji często zapraszani są również goście, którzy są ekspertami w danej dyscyplinie.