Polsat Sport NewsProgram TV na Czwartek 6.04.2023

Czwartek 6.04
Od teraz
6:00
O przepustkę do finału walczą finaliści Pucharu Włoch. Wówczas do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej lepszy okazał się Inter Mediolan. Czy Juventus zrewanżuje się rywalom?
WIĘCEJ INFORMACJI
8:30
Beniaminek Serie A w drodze do półfinału Pucharu Włoch wyeliminował już m.in. SSC Napoli i AS Romę. W lidze US Cremonese nie radzi sobie jednak najlepiej, bowiem musi bronić się przed spadkiem.
11:00
Derbowe starcie między Spartą i Feyenoordem rozgrzewa kibiców nie tylko w tym mieście, ale i w całej Holandii. Przyjezdni przewodzą ligowej tabeli, a w poprzedniej kolejce pokonali 3:2 Ajax.
13:00
W rewanżowym meczu półfinałowym LM Jastrzębski podejmuje pogromców Lube. Halkbank Ankara w poprzedniej rundzie pokonał Włochów w złotym secie. Jastrzębianie nie chcą dopuścić do takiej sytuacji.
15:30
Najświeższe wiadomości z pięściarskiego świata. Fani boksu znajdą w tym programie m.in. wyniki najważniejszych walk, zapowiedzi gal oraz ciekawostki związane z tą widowiskową dyscypliną sportu.
16:00
Przegrany 2:3 pojedynek z Feyenoordem Rotterdam oddalił AFC Ajax od obrony tytułu. Klub z Amsterdamu nie ma nic do stracenia. Musi wygrywać i liczyć na potknięcia ekipy Sebastiana Szymańskiego.
18:00
Huberta Hurkacza w 3. rundzie czeka pojedynek z reprezentantem Hiszpanii Bernabe Zapatą Mirallesem. Przekonamy się, czy tenisista z Wrocławia będzie w stanie zameldować się w ćwierćfinale.
20:30
Arka nie błyszczy na parkietach Energa Basket Ligi, jednak na własnym parkiecie potrafi być groźna. Natomiast Sokół Łańcut bardzo rzadko punktuje na wyjazdach. Zobaczymy, czy uda mu się zdobyć Gdynię.
23:00
W poprzednim meczu ligowym Niebiescy przegrali z Bruk- Betem Termalicą 1:2. Wciąż są wiceliderami tabeli, ale do ŁKS- u tracą już pięć punktów. Podbeskidzie ostatnio również nie zgarnęło pełnej puli.
1:00
W walce wieczoru zmierzą się Adrian Błeszyński i Piotr Wawrzyniak. Za faworyta uznawany jest ''Ares'', który w minionym roku stoczył dwa pojedynki z Pawłem Pawlakiem, aktualnym mistrzem Babilon MMA.