Eurosport 1Program TV na Piątek 24.03.2023

Piątek 24.03
Od teraz
6:45
W rywalizacji tanecznych duetów nie zobaczymy genialnej francuskiej pary Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron. W Saitamie wystąpią za to Anastasija Polibina i Pawieł Gołowisznikow.
8:15
W rywalizacji pań wystąpi reprezentująca polskie barwy Jekatierina Kurakowa. W poprzednich MŚ zajęła 13. miejsce. W Japonii chciałaby znacznie poprawić tamten rezultat. Tytułu broni Kaori Sakamoto.
9:15
Czas na program dowolny w wykonaniu solistek. Jedną z nich będzie Jekatierina Kurakowa. W poprzednich mistrzostwach świata zajęła ona trzynaste miejsce. W Japonii chciałaby poprawić rezultat.
13:35
Trasa ma długość 163,1 km. W rywalizacji największe szanse na wygraną mogą mieć specjalistki od sprintów. Wśród nich znajduje się Lorena Wiebes, która wygrała zmagania w Belgii w 2020 roku.
14:09
W tegorocznym klasyku E3 nie zabraknie polskich akcentów. Na nieco ponad 200-kilometrowej trasie belgijskiego wyścigu sprawdzą się bowiem między innymi Kamil Gradek i Maciej Bodnar.
17:00
Czas na trzeci górski finisz tegorocznej edycji Volta a Catalunya. Po przejechaniu 160 kilometrów kolarze rozpoczną wspinaczkę na Mirador del Portell, gdzie średnie nachylenie trasy wynosi 8,8%.
17:30
Eva Pinkelnig przed przyjazdem do Lahti zapewniła sobie zdobycie Kryształowej Kuli. W finałowych zawodach sezonu Austriaczka znów postara się potwierdzić klasę. Jej plany może pokrzyżować Ema Klinec.
18:30
20:30
Faworytami rywalizacji są Alexa Knierim i Brandon Frazier. Wicemistrzowie olimpijscy z Pekinu przed rokiem sięgnęli po złoto. Wyprzedzili Riku Miurę i Ryuichi Kihare o prawie 21 punktów.