CANAL+ Sport 2Program TV na Niedziela 9.10.2022

Niedziela 9.10
Od 20:00
18:25
Siódmy w klasyfikacji La Ligi Real Sociedad podejmuje Villarreal CF. Gospodarze mają nad gośćmi tylko punkt przewagi. W poprzednim sezonie Biało-Niebiescy u siebie ulegli Żółtej Łodzi Podwodnej 1:3.
20:40
Na koniec września Krwisto-Złoci byli obok PSG i OM jedynym niepokonanym zespołem w Ligue 1. W dziesiątej kolejce formę Lens sprawdzą Mastify. Poprzedni mecz tych drużyn w Lille wygrali Les Artesiens.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
23:00
W derbach Manchesteru Czerwone Diabły uległy Obywatelom 3:6. Po pierwszej połowie przegrywały aż 0:4! Teraz United czeka spotkanie z Evertonem, który nie przegrał w Premier League od połowy sierpnia.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
1:00
Niedzielny magazyn pokazujący wszystkie bramki strzelone w weekend na stadionach ligi angielskiej i polskiej Ekstraklasy.