Agenci NCIS | sezon 1 odc. 19: Wskazówki z zaświatów

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Dead Man Talking)

serial sensacyjny USA 2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostaje zamordowany agent Pacci. Zespół Gibbsa ujawnia, że Pacci wznowił dochodzenie w sprawie porucznika Vossa, podejrzewanego o wyłudzenie od wojska milionów dolarów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół agentów specjalnych - NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) - zajmuje się sprawami przestępstw, które mają związek z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, aby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należy były detektyw z wydziału zabójstw - Tony DiNozzo (Michael Weatherly) - obdarzony nieprawdopodobną intuicją. Natomiast agentka Kate Todd (Sasha Alexander) - piękna i nieustępliwa - pracowała niegdyś w służbach specjalnych. Do zespołu należy też Abby Sciuto (Pauley Perrette) - specjalistka od badań i analiz sądowych - kobieta o dużym poczuciu czarnego humoru i gotyckim stylu ubierania się. Za komunikację i komputery odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS pomaga też doktor Donald Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie rozwiązując sprawy morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Agent służb śledczych Chris Pacci zostaje brutalnie zamordowany. Zespół Gibbsa rozpoczyna poszukiwania zabójcy. Wszczęte śledztwo ujawnia, że Pacci wznowił dochodzenie w sprawie śmierci porucznika Vossa, który spłonął w samochodzie podczas wypadku trzy lata temu. Przeciwko Vossowi prowadzono śledztwo, podejrzewano go o wyłudzenie milionów dolarów z marynarki wojennej. Sekcja zwłok ujawnia, że Pacci połknął kartę pamięci z cyfrowego aparatu fotograficznego. Po przejrzeniu zdjęć zapisanych na karcie, Tony identyfikuje sfotografowany dom oraz jego właścicielkę, Amandę Reed, która być może była kochanką Vossa. Gibbs decyduje się kontynuować dochodzenie Pacciego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...