Agenci NCIS | sezon 1 odc. 17: Tam jest prawda

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: The Truth Is Out There)

serial sensacyjny USA 2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas imprezy z podwieszanego sufitu w męskiej toalecie spada ciało podoficera Chrisa Gordona. Na miejscu zdarzenia pojawia się Gibbs, Kate, Tony oraz Ducky i rozpoczynają dochodzenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół agentów specjalnych - NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) - zajmuje się sprawami przestępstw, które mają związek z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, aby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należy były detektyw z wydziału zabójstw - Tony DiNozzo (Michael Weatherly) - obdarzony nieprawdopodobną intuicją. Natomiast agentka Kate Todd (Sasha Alexander) - piękna i nieustępliwa - pracowała niegdyś w służbach specjalnych. Do zespołu należy też Abby Sciuto (Pauley Perrette) - specjalistka od badań i analiz sądowych - kobieta o dużym poczuciu czarnego humoru i gotyckim stylu ubierania się. Za komunikację i komputery odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS pomaga też doktor Donald Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie rozwiązując sprawy morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Podczas imprezy z podwieszanego sufitu w męskiej toalecie spada ciało podoficera Chrisa Gordona. Na miejscu zdarzenia pojawia się Gibbs, Kate, Tony oraz Ducky i rozpoczynają dochodzenie. Ducky ustala, że ofiara zmarła na skutek urazu głowy zanim jej ciało zostało umieszczone pod sufitem. Agenci odwiedzają kwaterę Gordona i ustalają, że zmarły żołnierz był członkiem grupy "Pięciu Muszkieterów", do której należeli również jego koledzy: Carter, Wong, Bowman i Morgan. Agenci przesłuchują ich, ale wszyscy składają podejrzanie spójne zeznania, które okazują się fałszywe. Agenci przeszukują parking oraz otoczenie klubu. Abby ustala, że ślady opon na parkingu pasują do opon samochodu Wonga. Gibbs odkrywa resztki lateksu na słupie ogrodzenia, a Tony znajduje niedopałki papierosów. Analiza tych dowodów wykazuje, że lateks pasuje do maski, która została zakupiona w pobliskim sklepie, a DNA na papierosach należy do Morgana.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...