Kuchenne rewolucje: Zajazd Leśna Chata (3)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zajazd Leśna Chata miał być połączeniem przydrożnej knajpki z miejscem rodzinnych spotkań. Rzeczywistość okazała się rozczarowująca dla właściciela, Michała. Magda Gessler proponuje zmiany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Zajazd Leśna Chata miał być połączeniem przydrożnej knajpki z lokalnym miejscem rodzinnych spotkań. Rzeczywistość okazała się rozczarowująca dla właściciela lokalu, Michała, który kończąc szkołę gastronomiczną był pełen pomysłów. Na jego prośbę Magda Gessler wprowadza gruntowne zmiany.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...