Rodzinka.pl: Wiecznie młodzi (89)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ludwik ogląda z Natalią zdjęcia z albumu rodzinnego. Tomek, Kuba i Kacper nie przypominają sobie swojej byłej niani. Natalia jest zaskoczona, gdyż wszyscy przecież bardzo ją lubili.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

Ludwik ogląda z Natalią zdjęcia z albumu rodzinnego. Pechowo komplementuje sylwetkę żony na jednym z nich nie zauważając, że była wtedy w zaawansowanej ciąży. Tomek, Kuba i Kacper nie potrafią przypomnieć sobie swojej byłej niani Eli. Natalia jest zaskoczona, gdyż wszyscy przecież bardzo ją lubili. Odzyskują pamięć dopiero, gdy Ludwik wspomina jej wydatny biust. Natalia postanawia po raz pierwszy w życiu nie zaprosić rodziców do siebie na weekend. Przełamanie rutyny okazuje się trudniejsze niż przypuszczała.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...