Rodzinka.pl: Orzeł czy pilot (83)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W rodzinie Boskich brak zgody i współpracy. Kuba kłóci się z najmłodszym bratem i ignoruje polecenia mamy. Kacper nie potrafi pomóc w domu, a Tomek rozumie się tylko z dziadkiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

W rodzinie Boskich ostatnio brak zgody i współpracy. Kuba wstydzi się ojca, całe dnie kłóci się z najmłodszym bratem i ignoruje polecenia mamy. Kacper nie potrafi pomóc w obowiązkach domowych, a Tomek najlepiej rozumie się z dziadkiem. Wspólne rozmowy się nie kleją i nawet oglądanie telewizji kończy się kłótnią.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...