Rodzinka.pl: Prawko (54)

serial komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Kuba tłumaczy Natalii, czym jest Facebook. Kacper gubi bilet miesięczny. Natalia uważa, że powinien mieć większy szacunek do pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Tomek niebawem zdaje egzamin na prawo jazdy. Ludwik jeździ z synem po mieście, by chłopak mógł się lepiej przygotować. Kuba tłumaczy Natalii, czym jest Facebook. Kacper znów gubi bilet miesięczny. Natalia wyjaśnia chłopcu, że powinien mieć większy szacunek do pieniędzy. Kuba wdaje się z nauczycielem w awanturę. Ludwik dzwoni do szkoły, by wyjaśnić sprawę. Niestety, w czasie rozmowy puszczają mu nerwy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...