Rodzinka.pl: Biznes is biznes (61)

serial komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek długo zastanawia się, w co się ubrać do szkoły i razem z braćmi spóźnia się na zajęcia. Ludwik i Natalia dają Kacprowi pieniądze na wypady do lunaparku i kina. Kuba i Tomek protestują.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Tomek przed wyjściem do szkoły długo zastanawia się, w co się ubrać. Przez to razem z braćmi spóźniają się na zajęcia. Ludwik i Natalia rozpieszczają Kacpra - dają mu pieniądze na wypady do lunaparku i kina. Gdy Kuba i Tomek zaczynają się przeciwko temu buntować, rodzice ujawniają się, że w ten sposób chcieli im dać nauczkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...