Rodzinka.pl: Pytania egzystencjalne (81)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Chłopcy bez trudu ukrywają przed Ludwikiem złe stopnie w szkole. Natalia nie zalicza testu na miłość, któremu poddali ją Kacper i Zosia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

Ludwik jest bardzo łatwowierny. Chłopcy bez trudu ukrywają przed nim złe stopnie w szkole i oszukują, gdy pyta się o wyniki w szkole i w czasie konkursu na jedzenie hot dogów. Natalię prześladuje pech. Nie zalicza testu na miłość, któremu poddali ją Kacper i Zosia, psuje toster i doznaje wypadku w trakcie gaszenia światła. Tomek, Kuba i Kacper postanawiają coś ugotować, a później razem oglądają program kulinarny w telewizji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...