Rodzinka.pl: Biorą z naszej półki (197)

serial komediowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia jest zaniepokojona odżywaniem się Ludwika. Urządza 'ucztę' z ekologicznych produktów. Kacper czuje się niekochany i chce się wyprowadzić. Marek przechwala się swoją udaną relacją z Boskim.

Oglądaj w telewizji

So 1.04 4:10
TVP 2logo

Opis

Dziesiąty sezon z małżeństwem Natalią (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikiem (Tomasz Karolak) Boskimi. Widzowie przekonają się, co tym razem przytrafi się sympatycznej parze, ich trzem synom: Kacprowi (Mateusz Pawłowski), Kubie (Adam Zdrójkowski) i Tomkowi (Maciej Musiał) oraz ich znajomym. Poznają też dalsze losy przyjaciół rodziny Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza), która od niedawna boryka się z problemami rodzicielskimi.

W tym odcinku

Natalia jest zaniepokojona niezdrowym odżywianiem się Ludwika. Martwi się o jego przyszłość. Urządza "ucztę" z ekologicznych produktów. Kacper czuje się niekochany i chce wyprowadzić się z domu. Marek nieustannie przechwala się swoją udaną relacją z Boskim i działa wszystkim na nerwy. Kuba odgrywa przed Kacprem rolę dobrego brata, dzięki czemu zdobywa dla siebie kawałek słodkości. Z kolei Ludwik ma ciężki poranek po wieczornym wyjściu z przyjacielem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...