Rodzinka.pl: Co jest do jedzenia? (6)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

U Boskich wybucha konflikt na tle kulinarnym. Każdy z domowników próbuje narzucić własne menu. Natalia nie chce przygotowywać posiłków, które uważa za niezdrowe. Synowie nie jedzą jej dań.

Oglądaj w telewizji

Nd 5.02 10:15
TVP HDlogo

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

U państwa Boskich wybucha konflikt na tle kulinarnym. Każdy z domowników próbuje narzucić reszcie własne menu. Natalia nie chce przygotowywać posiłków, które uważa za niezdrowe, zaś synowie nie jedzą tego, co przyrządziła według własnego uznania. W końcu także małżonkowie nie mogą dojść między sobą do porozumienia, co do zawartości talerzy. Tymczasem konflikty gastronomiczne odsłaniają Boskim poważniejsze problemy wychowawcze.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...