Rodzinka.pl: Wakacje pod Ełkiem (39)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boscy wynajmują domek nad jeziorem. Rodzice są zachwyceni, synowie nie podzielają ich entuzjazmu. Siedzą przed telewizorem. Ludwik próbuje ich czymś zainteresować, ale przegrywa z telewizją.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Boscy wynajmują domek letniskowy nad jeziorem. Natalia i Ludwik są zachwyceni, jednak synowie nie podzielają ich entuzjazmu. Zamiast korzystać z bliskości natury, chłopcy zasiadają przed telewizorem i wykłócają ze sobą o to, co oglądać. Tomek żałuje, że musi gnieździć się w niewielkim domku z rodziną i nie ma dostępu do internetu. Jakby tego było mało pogoda się psuje i urlopowicze są zmuszeni do siedzenia w domu. Ludwik próbuje zainteresować chłopców grami planszowymi i nauką węzłów żeglarskich, jednak przegrywa z interesującym programem w TV.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...