Ekstradycja | sezon 2 odc. 7/9

serial sensacyjny Polska 1996  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kulski dowiaduje się o morskim kanale przerzutu. Na jego trop wpada też Gundis; przeszukuje magazyn i laboratorium Nadieżdy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga seria przygód cynicznego gliniarza Olgierda Halskiego. Kultowy serial Wojciecha Wójcika. Warszawa lat 90. przypomina miejską dżunglę. Mafia rośnie w siłę, a właściciele restauracji są terroryzowani przez przestępców. Gdy giną "Cyrk" i "Syty" - szefowie konkurencyjnych gangów narkotykowych, władzę w stolicy obejmuje były agent KGB, Zajcew (Aleksiej Awdiejew), przedstawiciel przywódcy potężnego międzynarodowego syndykatu, Iwanowa. Mężczyzna współpracuje z Peterem Nowotnym (Zdzisław Wardejn), któremu grozi ekstradycja do Stanów Zjednoczonych. Komisarz policji Olgierd Halski (Marek Kondrat) tropi Nowotnego i narkotyki Zajcewa. Jest świetny w swoim fachu, lecz nieustannie podpada przełożonym.

W tym odcinku

Kulski z kasety z wiadomością od Szawłowskiego dowiaduje się o morskim kanale przerzutu narkotyków. Na jego trop wpada też Gundis. Ze swoją bandą przeszukuje magazyn i laboratorium Nadieżdy. Jurij i Sachar cudem unikają śmierci. Wysłany przez nich wcześniej konwój z heroiną jest obserwowany przez ludzi z mafii łotewskiej. Gdy samochód dojeżdża nad morze, Łotysze wkraczają do akcji.

Występują

Twórcy

Ładuję...