Ekstradycja

serial sensacyjny Polska
zdjęcie

Emisje w TV

Program archiwalny.

Kultowy serial Wojciecha Wójcika. Warszawa lat 90. przypomina miejską dżunglę. Mafia rośnie w siłę, a właściciele restauracji są terroryzowani przez przestępców. Gdy giną "Cyrk" i "Syty" - szefowie konkurencyjnych gangów narkotykowych, władzę w stolicy obejmuje były agent KGB, Zajcew, przedstawiciel przywódcy potężnego międzynarodowego syndykatu, Iwanowa. Mężczyzna współpracuje z Peterem Nowotnym, któremu grozi ekstradycja do Stanów Zjednoczonych. Komisarz policji Olgierd Halski tropi Nowotnego i narkotyki Zajcewa. Jest świetny w swoim fachu, lecz nieustannie podpada przełożonym.

Występują

Ostatnie odcinki

Ekstradycja 3 (10-ost.)

Fiduk przygotowuje się do wyjazdu z kraju. Ludzie Sumara podkładają materiały wybuchowe w podziemiach Pałacu Kultury. Ćma wciąż śledzi ministra.

Ekstradycja 3 (9/10)

Sawka i Jerzy odwiedzają Halskiego w szpitalu. Policja wysyła list gończy za Sumarem. Ćma, wstrząśnięta artykułem o Olgierdzie, postanawia obserwować skorumpowanego ministra.

Ekstradycja 3 (8/10)

Sawka podejrzewa, że barmankę zamordował profesjonalny zabójca. Jego przypuszczenia potwierdzają znalezione zwłoki Jurija.

Ładuję...