Ekstradycja | sezon 2 odc. 8/9

serial sensacyjny Polska 1996  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Nadieżda dowiaduje się o współpracy Struny z Gundisem. Rozkazuje go zabić. Dzięki podstępowi Halskiego heroina nie dociera do Paryża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga seria przygód cynicznego gliniarza Olgierda Halskiego. Kultowy serial Wojciecha Wójcika. Warszawa lat 90. przypomina miejską dżunglę. Mafia rośnie w siłę, a właściciele restauracji są terroryzowani przez przestępców. Gdy giną "Cyrk" i "Syty" - szefowie konkurencyjnych gangów narkotykowych, władzę w stolicy obejmuje były agent KGB, Zajcew (Aleksiej Awdiejew), przedstawiciel przywódcy potężnego międzynarodowego syndykatu, Iwanowa. Mężczyzna współpracuje z Peterem Nowotnym (Zdzisław Wardejn), któremu grozi ekstradycja do Stanów Zjednoczonych. Komisarz policji Olgierd Halski (Marek Kondrat) tropi Nowotnego i narkotyki Zajcewa. Jest świetny w swoim fachu, lecz nieustannie podpada przełożonym.

W tym odcinku

Nadieżda dowiaduje się o współpracy Struny z Gundisem. Rozkazuje Jurijowi i Sacharowi zabicie nielojalnego partnera. Dzięki podstępowi Halskiego heroina nie dociera do Paryża. Wkrótce z więzienia ucieka Gundis i łapie Jurija. Szef łotewskiej mafii poddaje go torturom. Sawka jest wściekły z powodu zaginięcia narkotyków. Daje Halskiemu tydzień na załatwienie porachunków z Nadieżdą.

Występują

Twórcy

Ładuję...