Ranczo | sezon 3 odc. 35: Upadek obyczajów

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nowy wikary okazuje się surowy i przeprowadza na wsi inspekcję moralności. Klaudii przypada do gustu ten młody, przystojny duchowny. Bywalcy ławeczki postanawiają ugościć Azjatę lokalnymi trunkami.

Oglądaj w telewizji

Wt 5.12 15:15
TVP HDlogo

Opis

Kolejne losy młodej Amerykanki Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), która zamieszkała w podlaskiej wsi Wilkowyje. Zderzenie jej poglądów i przyzwyczajeń z mentalnością jej nowych sąsiadów ma nieoczekiwane, często zabawne skutki. Lucy propaguje wśród mieszkańców Wilkowyj idee typowe dla lokalnych społeczności amerykańskich. Przyjaźni się z malarzem Kusym. W trzeciej serii pojawia się nowy wikary (Bartosz Kasprzykowski) oraz Sylwia Gliwa jako córka Więcławskich.

W tym odcinku

Nowy wikary okazuje się surowy i bezkompromisowy. Postanawia przeprowadzić na wsi inspekcję. Obawiać się jej powinni nie tylko Lucy i Kusy, lecz przede wszystkim Więcławscy, którzy ukrywają w domu ciężarną córkę i niedoszłego zięcia Chińczyka, wyznawcę buddyzmu. Młody, przystojny duchowny przypada natomiast do gustu Klaudii. Bywalcy ławeczki przekonują się wreszcie, że Azjata naprawdę przebywa w Wilkowyjach. Postanawiają ugościć przybysza. Niestety, przeceniają jego możliwości.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...