Ranczo | sezon 3 odc. 30: Fakt prasowy

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po zdaniu egzaminów Szymek Solejuk odwiedza rodzinę. Matka chciałaby mu towarzyszyć podczas rozdania dyplomów, ale wstydzi się swojego wyglądu. Lucy i Hadziukowa spieszą jej z pomocą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne losy młodej Amerykanki Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), która zamieszkała w podlaskiej wsi Wilkowyje. Zderzenie jej poglądów i przyzwyczajeń z mentalnością jej nowych sąsiadów ma nieoczekiwane, często zabawne skutki. Lucy propaguje wśród mieszkańców Wilkowyj idee typowe dla lokalnych społeczności amerykańskich. Przyjaźni się z malarzem Kusym. W trzeciej serii pojawia się nowy wikary (Bartosz Kasprzykowski) oraz Sylwia Gliwa jako córka Więcławskich.

W tym odcinku

Po zdaniu egzaminów Szymek Solejuk odwiedza rodzinę. Jego matka chciałaby mu towarzyszyć podczas ceremonii rozdania dyplomów. Wstydzi się jednak swojego mało atrakcyjnego wyglądu. Lucy i Hadziukowa, była kosmetyczka, spieszą jej z pomocą. Gdy następnie Jerry podwozi Solejukową z Warszawy, nie rozpoznaje w zadbanej kobiecie mieszkanki Wilkowyj. Klacz, którą Lucy ocaliła przed śmiercią w rzeźni, nie odstępuje swojej wybawicielki na krok. Staje się to uciążliwe. Okazuje się, że radiostacja Czerepacha w rzeczywistości służy do podsłuchiwania wilkowyjskich urzędników.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...