Ekstradycja | sezon 2 odc. 4/9

serial sensacyjny Polska 1996  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Gruby ma w szpitalu dobić Halskiego. Wpada w zasadzkę policji, nie potrafi jednak powiedzieć, gdzie znajduje się Basia ani narkotyki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga seria przygód cynicznego gliniarza Olgierda Halskiego. Kultowy serial Wojciecha Wójcika. Warszawa lat 90. przypomina miejską dżunglę. Mafia rośnie w siłę, a właściciele restauracji są terroryzowani przez przestępców. Gdy giną "Cyrk" i "Syty" - szefowie konkurencyjnych gangów narkotykowych, władzę w stolicy obejmuje były agent KGB, Zajcew (Aleksiej Awdiejew), przedstawiciel przywódcy potężnego międzynarodowego syndykatu, Iwanowa. Mężczyzna współpracuje z Peterem Nowotnym (Zdzisław Wardejn), któremu grozi ekstradycja do Stanów Zjednoczonych. Komisarz policji Olgierd Halski (Marek Kondrat) tropi Nowotnego i narkotyki Zajcewa. Jest świetny w swoim fachu, lecz nieustannie podpada przełożonym.

W tym odcinku

Gruby (Cezary Żak) udaje się do szpitala, by dobić Halskiego (Marek Kondrat). Wpada tam w przygotowaną przez policję zasadzkę, nie potrafi jednak powiedzieć, gdzie znajduje się Basia ani wykradzione z komendy narkotyki. Tymczasem do Warszawy przylatuje Struna (Dariusz Jakubowski) i przywozi Nadieżdzie (Maria Pakulnis) wiadomość o transporcie narkotyków, po czym kontaktuje się z Gundisem (Jerzy Trela).

Występują

Twórcy

Ładuję...