Ekstradycja | sezon 2 odc. 2/9

serial sensacyjny Polska 1996  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Halski otrzymuje wiadomość od porywaczy córki. Spełnia ich żądania i czeka na instrukcje. Przestępcy wyznaczają mu spotkanie w motelu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga seria przygód cynicznego gliniarza Olgierda Halskiego. Kultowy serial Wojciecha Wójcika. Warszawa lat 90. przypomina miejską dżunglę. Mafia rośnie w siłę, a właściciele restauracji są terroryzowani przez przestępców. Gdy giną "Cyrk" i "Syty" - szefowie konkurencyjnych gangów narkotykowych, władzę w stolicy obejmuje były agent KGB, Zajcew (Aleksiej Awdiejew), przedstawiciel przywódcy potężnego międzynarodowego syndykatu, Iwanowa. Mężczyzna współpracuje z Peterem Nowotnym (Zdzisław Wardejn), któremu grozi ekstradycja do Stanów Zjednoczonych. Komisarz policji Olgierd Halski (Marek Kondrat) tropi Nowotnego i narkotyki Zajcewa. Jest świetny w swoim fachu, lecz nieustannie podpada przełożonym.

W tym odcinku

Halski otrzymuje wiadomość od porywaczy przetrzymujących jego córkę. Komisarz spełnia żądania kidnaperów i powraca do swego mieszkania, by czekać na dalsze instrukcje. Jednocześnie zwraca się z prośbą do swoich starych znajomych o pomoc w odnalezieniu dziecka. Spotyka się także z Szawłowskim, którego podejrzewa o kontakty ze światem przestępczym. Tymczasem przestępcy wyznaczają mu spotkanie w podwarszawskim motelu. Mimo obstawy udaje im się porwać komisarza, któremu stawiają ultimatum - oddadzą mu córkę w zamian za narkotyki skonfiskowane Novotnemu.

Występują

Twórcy

Ładuję...