Rodzinka.pl: Święta, święta i po świętach (8)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W rodzinie Boskich trwają przygotowania do świąt. Pan domu szykuje przebranie świętego Mikołaja. Nie wie, że dzieciaki planują zasadzkę, by przekonać się, czy Mikołaj naprawdę istnieje.

Oglądaj w telewizji

Nd 12.12 9:40
TVP HDlogo

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

W rodzinie Boskich trwają przygotowania do świąt. Dzieciaki zastanawiają się co podarować rodzicom i przetrząsają wszystkie zakamarki w poszukiwaniu ukrytych prezentów. Ludwik nie ma pojęcia, co chciałby znaleźć pod choinką jego synowie, lecz Natalia wie doskonale, z czego ucieszyliby się najbardziej chłopcy. Pan domu szykuje przebranie Świętego Mikołaja. Nie wie, że dzieciaki planują zasadzkę, by przekonać się, czy Mikołaj naprawdę istnieje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...