Przystań: Lekcja wychowawcza (2/13)

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do przystani przybijają młodzi kajakarze pod opieką wychowawcy. Są wśród nich zakochani Franek i Malwina. Wkrótce dziewczyna wyznaje miłość nauczycielowi. Odrzucona, wypływa na jezioro.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rozgrywająca się w malowniczej scenerii mazurskich jezior opowieść o grupie młodych ludzi odbywających kurs w bazie ratownictwa wodnego. Podczas kilku letnich miesięcy, bohaterowie szkolą się pod okiem grona nieco starszych ratowników instruktorów. Wątki osobiste i uczuciowe kursantów przeplatają się na ekranie z wątkami sensacyjnymi, tworząc barwną, żywą fabułę. W obsadzie, obok znanych i uznanych aktorów pojawia się również wiele nowych twarzy.

W tym odcinku

Do przystani przybija grupa nastoletnich kajakarzy pod opieką wychowawcy, pana Leszka. Wśród przybyłych jest zakochana para: Franek i Malwina. Wkrótce dziewczyna zrywa z Frankiem i wyznaje miłość swojemu nauczycielowi. Zostaje jednak przez niego odrzucona. Następnego dnia - zrozpaczona - wypływa sama na jezioro. Gdy nadchodzi burza, pan Leszek płynie ratować uczennicę. Franek, mimo zakazu, rusza za nimi. Dochodzi do tragedii. Tymczasem Filip i Darek traktują pierwsze zajęcia z pobłażaniem. Paweł zleca im czyszczenie kąpieliska. Z kolei Olaf patroluje jezioro z policjantem Michałem. Grzegorz obiecuje synowi spędzić z nim trochę czasu. Gdy wypływa na akcję ratunkową, Rafał czeka na jego starej łodzi.

Występują

Twórcy

Ładuję...