Przystań: Anka (1/13)

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

20-letnia Anka została skierowana na kurs dla ratowników przymusowo. Zbuntowana dziewczyna przybywa na przystań 'pożyczoną' łodzią. Okazuje się, że należy ona do ratownika Pawła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rozgrywająca się w malowniczej scenerii mazurskich jezior opowieść o grupie młodych ludzi odbywających kurs w bazie ratownictwa wodnego. Podczas kilku letnich miesięcy, bohaterowie szkolą się pod okiem grona nieco starszych ratowników instruktorów. Wątki osobiste i uczuciowe kursantów przeplatają się na ekranie z wątkami sensacyjnymi, tworząc barwną, żywą fabułę. W obsadzie, obok znanych i uznanych aktorów pojawia się również wiele nowych twarzy.

W tym odcinku

20-letnia Anka (Anna Czartoryska) została skierowana na kurs dla ratowników przymusowo. Zbuntowana dziewczyna przybywa na przystań "pożyczoną" łodzią. Okazuje się, że jacht należy do starszego ratownika, Pawła (Michał Sitarski). Ten żąda, by szef giżyckiej bazy WOPR, Grzegorz (Marek Bukowski), natychmiast wyrzucił hardą kursantkę. Tymczasem do bazy w Giżycku docierają kolejni uczestnicy szkolenia - bracia, Filip (Mateusz Banasiuk) i Darek (Kamil Przystał), atrakcyjna i ambitna Daga (Anna Szymańczyk), pochodzący z bogatej rodziny Olaf (Bartosz Gelner) oraz nieśmiała Beata (Zofia Zborowska). Anka szybko zapoznaje się z niepełnosprawnym dyspozytorem, Mariuszem (Marcin Sianko), lecz całkowicie ignoruje kolegów z grupy. Tymczasem dwoje turystów: Hanka (Patrycja Durska) i Jacek (Marcin Przybylski), wybiera się na żagle. Ich łódź wywraca się. WOPR-owcy ruszają na pomoc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...