Rodzinka.pl: Brutus (48)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przyjaciółka Natalii, Maria, traci głowę dla szczeniaka Brutusa. Boscy planują wakacyjny wypad tylko we dwoje. Maria uważa, że wspólna podróż Ludwika i Natalii wymaga spisania testamentu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Przyjaciółka Natalii, Maria, traci głowę dla szczeniaka imieniem Brutus. Boscy planują wakacyjny wypad we dwoje. Ich synowie w tym czasie mają wyjechać do dziadków. Maria jest zdania, że wspólna podróż Ludwika i Natalii wymaga spisania testamentu. Życie jest bowiem nieprzewidywalne, a pozostawienie trójki dzieci bez zapewnienia im bezpiecznej przyszłości świadczy o braku rozsądku. Kacper namawia mamę na kupno psa. Natalia nie zgadza się, ponieważ wie, że to głównie ona będzie musiała zajmować się zwierzęciem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...