Rodzinka.pl: Dziadkowie (38)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boskich odwiedzają rodzice Natalii, Janina i Zenon, co wprowadza dodatkowe zamieszanie w życie rodziny. Kuba chce mieć kolczyk w uchu. Natalia próbuje wyperswadować synowi ten pomysł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Boskich odwiedzają rodzice Natalii, Janina i Zenon. Niespodziewana wizyta wprowadza dodatkowe zamieszanie w nieuporządkowane życie rodziny. Natalia i Maria rozmawiają o chirurgii estetycznej. Boska jest zdania, że dzięki zbilansowanej diecie i ćwiczeniom fizycznym można osiągnąć zadowalający wygląd bez ingerencji skalpela. Z kolei Maria, zwolenniczka sztucznego poprawiania urody, głosi, że gdyby została ministrem zdrowia, refundowałaby odnowę estetyczną kobietom po porodzie. Kuba chce mieć kolczyk w uchu. Natalia z pomocą męża próbuje wyperswadować synowi ten niedorzeczny pomysł.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...