Rodzinka.pl: Wakacje (22)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wakacje... Natalia namawia Ludwika do wysłania synów na kolonie. Gdy on się waha, żona obiecuje mu miłosne igraszki. W końcu okazuje się, że cena wyjazdu przekracza ich możliwości finansowe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Nadchodzą wakacje. Boscy nie wyobrażają sobie poranków bez wyciągania chłopców na siłę z łóżek i jedzenia śniadania w pośpiechu. Natalia namawia Ludwika, by wysłali synów na kolonie. Chłopcy nie będą się nudzić, poznają nowe miejsca i przyjaciół, a oni sami wypoczną przez dwa tygodnie bez dzieci. Gdy Boski nadal się waha żona obiecuje mu miłosne igraszki i paradowanie nago po domu. Rozmarzony Ludwik w końcu ulega jej namowom, jednak okazuje się, że cena wakacyjnego wyjazdu przekracza ich możliwości finansowe. Ostatecznie Boscy postanawiają wyruszyć razem z dziećmi do Rewala. Jednak to dopiero początek kłopotów. Rodzinka musi się spakować i dojechać na miejsce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...