Rodzinka.pl: O miłości (16)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Młodsi chłopcy pytają Ludwika o orgazm. On chce wybrnąć z trudnej sytuacji. Wezwana na pomoc Natalia rozwija temat. Opowiada o miłości, czułości, wspomina też o różnych etapach znajomości.

Oglądaj w telewizji

Wt 4.04 7:55
TVP HDlogo

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Młodsi chłopcy pytają Ludwika, co to jest orgazm. Boski za wszelką cenę chce uniknąć odpowiedzi i wybrnąć z trudnej sytuacji. Wezwana na pomoc Natalia rozwija temat i opowiada synom, czym jest miłość, czułość, wspomina też o różnych etapach znajomości. Sama bardzo przeżywa wyjście najstarszego z synów Tomka na pierwszą w życiu imprezę. Postanawia przeprowadzić z nim ważną rozmowę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...