Rodzinka.pl: Siła argumentu, argument siły (4)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper i Kuba ciągle się kłócą. Kością niezgody jest pilot od telewizora. Natalia próbuje zjednoczyć rodzinę w nietypowy sposób. W szkole Kuba musi stawić czoła grubemu Olczakowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Kacper i Kuba ciągle się kłócą. Kością niezgody jest pilot od telewizora. Natalia próbuje zjednoczyć rodzinę przy stole w nietypowy sposób. Tymczasem w szkole Kuba musi stawić czoła grubemu Olczakowi. Natalia próbuje przekonać syna do pokojowych metod, podobnie Ludwik. Wkrótce okaże się, co jest ważniejsze: silny argument czy argument siły.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...