Teleman

Rodzinka.pl: Wielka wyprzedaż (26)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boscy proszą chłopców, by zdecydowali, czego powinni się pozbyć w corocznej wyprzedaży garażowej. Szybko okazuje się, że najłatwiej pozbyć się przedmiotów należących do kogoś innego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Boscy zgłaszają się do corocznej wyprzedaży garażowej. Proszą chłopców, by przejrzeli swoje rzeczy i zdecydowali, czego powinni się pozbyć. Sami też zabierają się do porządków. Szybko okazuje się, że najłatwiej pozbyć się przedmiotów należących do kogoś innego. Wkrótce wszyscy zaczynają się ze sobą spierać, kto z jaką pamiątką powinien się pożegnać. W garażu Ludwik znajduje grę Commodore. Podekscytowany podłącza ją do telewizora. Niebawem przed ekranem zasiada także Natalia. Tymczasem nadchodzi dzień wyprzedaży. Boscy próbują się targować z potencjalnymi nabywcami. Okazuje się, że najlepszym negocjatorem w rodzinie jest Kuba.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...