Zaraz wracam 2 (119)
W skrócie
Wizyta Marii, Anny i Julki u Sałacińskiego podnosi na duchu Wiktorię po odrzuceniu wniosku adopcyjnego. Zosia mimo obaw Tomka udaje się na imprezę do Adriana. Nie jest tam bezpieczna.
Oglądaj w telewizji
Opis
We wsi Polskie Pole życie na pozór płynie spokojnie, jednak w urzędzie gminy roi się od intryg, osobistych dramatów i zabawnych wydarzeń. Pracownicy, z wójtem Eligiuszem Czaplą (Mariusz Kiljan) na czele, zmagają się nie tylko z problemami mieszkańców, ale i własnymi, trudnymi wyborami życiowymi. Włodarz gminy stara się zdobyć prawa miejskie dla Polskiego Pola. Pomimo kłopotów zdrowotnych i nieuczciwej rywalizacji politycznej, konsekwentnie dąży do rozwoju swojej małej ojczyzny. Otoczył się zaufanymi ludźmi, którzy, podobnie jak on, z zaangażowaniem działają dla dobra Polskiego Pola i jego mieszkańców.
W tym odcinku
Po rozmowie z Michałem Tomek przestaje obwiniać matkę za rozpad ich relacji. Wizyta Marii, Anny i Julki u Sałacińskiego podnosi na duchu Wiktorię po odrzuceniu wniosku adopcyjnego i sprzyja pojednaniu kobiet. Interwencja Walczaka zmusza Czaplę, który nadużywa jego gościnności, do opuszczenia domu. Zosia, mimo obaw Tomka, decyduje się pójść na imprezę do Adriana, gdzie napotyka poważne niebezpieczeństwo.
Występują