Zaraz wracam 2 (86)

serial obyczajowy Polska 2025  od 12 lat

W skrócie

Krystyna i Kamil prezentują projekt ośrodka zdrowia. Michał, Renata i Martyna są oburzeni udziałem mężczyzny w nieczystej grze politycznej. Ewa zastanawia się, czy powinna skonfrontować się z Bilskim.

Oglądaj w telewizji

Śr 11.03 18:20
TVP 1logo

Opis

We wsi Polskie Pole życie na pozór płynie spokojnie, jednak w urzędzie gminy roi się od intryg, osobistych dramatów i zabawnych wydarzeń. Pracownicy, z wójtem Eligiuszem Czaplą (Mariusz Kiljan) na czele, zmagają się nie tylko z problemami mieszkańców, ale i własnymi, trudnymi wyborami życiowymi. Włodarz gminy stara się zdobyć prawa miejskie dla Polskiego Pola. Pomimo kłopotów zdrowotnych i nieuczciwej rywalizacji politycznej, konsekwentnie dąży do rozwoju swojej małej ojczyzny. Otoczył się zaufanymi ludźmi, którzy, podobnie jak on, z zaangażowaniem działają dla dobra Polskiego Pola i jego mieszkańców.

W tym odcinku

Krystyna i Kamil prezentują projekt ekologicznego ośrodka zdrowia. Michał, Renata i Martyna, śledząc relację z wydarzenia w internecie, są oburzeni, że Kamil uczestniczy w nieczystej grze politycznej. Wiktoria jest zszokowana, kiedy Sałaciński przedstawia jej wynik testu DNA, dowodzący, że jest ojcem Marii. Nie rozumie, jak w tej sytuacji może on konkurować politycznie z własną córką. Tymczasem Ewa, nocą czytając książkę Bilskiego, zastanawia się, czy powinna pojechać do Warszawy, aby skonfrontować się z autorem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...