Gliniarze: Polisa na śmierć i życie (925)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektywi prowadzą sprawę dotyczącą zabójstwa córki prokuratora. Podejrzewają, że za zbrodnią stoi gangster, który groził ojcu zamordowanej. Niespodziewanie odkrywają, że mąż ofiary ma spore długi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Detektywi prowadzą sprawę dotyczącą zabójstwa córki prokuratora. Podejrzewają, że za zbrodnią stoi jeden z gangsterów, którzy grozili ojcu zamordowanej. Niespodziewanie odkrywają, że mąż ofiary ma spore długi i ubezpieczył żonę krótko przed śmiercią na wysoką kwotę. Łucja informuje Krystiana, że ma propozycję dla jego brata - w zamian za wydanie członków mafii, może liczyć na status świadka koronnego. Marek musi zdecydować, czy pójść na układ.

Występują

Zobacz także

Ładuję...