Gliniarze: Dwieście metrów (924)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na warszawskim osiedlu snajper zabija dwóch młodych mężczyzn. Detektywi rozpoczynają ryzykowne śledztwo, podczas którego sami mogą stać się celem. Tymczasem Kuba nadal poszukuje Pati.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Na warszawskim osiedlu snajper zabija dwóch młodych mężczyzn. Szybko okazuje się, że nie były to przypadkowe ofiary. Policja sądzi, że na celowniku napastnika mogą pojawić się kolejni mężczyźni. Detektywi rozpoczynają ryzykowne śledztwo, podczas którego sami mogą stać się celem. Tymczasem Kuba nadal poszukuje Pati, jednak jego prywatne dochodzenie nie przynosi rezultatów. W końcu postanawia poprosić o pomoc barmankę z jej lokalu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...