Bracia (11)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgorzata (Katarzyna Gniewkowska) i jej synowie spotykają się na odczytaniu testamentu Jerzego. Okazuje się, że najmłodszy, Adam, został wyłączony z dziedziczenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie rodzeństwa, które musi radzić sobie ze skutkami własnych wyborów. Piotr (Piotr Stramowski) to najstarszy z braci - architekt, biznesmen i perfekcjonista, żyjący w świecie stereotypów na temat mężczyzn. Alek (Mateusz Kościukiewicz), z zawodu psycholog, pracuje jako terapeuta. Stara się sprostać wymaganiom związanym z byciem dobrym mężem i ojcem, choć nie uporał się z własnymi demonami. Wojtek (Damian Kret) jest kucharzem. Ma głowę pełną marzeń i serce na dłoni. Jest otwarty na innych i głodny miłości. Najmłodszy z rodzeństwa ma na imię Adam (Nikodem Rozbicki). To pupilek mamy (Katarzyna Gniewkowska), ekscentryczny muzyk i uroczy uwodziciel, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć. Każdy z nich zmaga się z problemami uczuciowymi i podejmuje czasami mocno nieoczywiste decyzje. Życie całej czwórki zmienia się, gdy nagle umiera ich ojciec, Jerzy (Jan Frycz). "Bracia" to polska wersja greckiego serialu "Tesseries", który był kręcony w latach 2009-2010.

W tym odcinku

Zosia decyduje się spędzić noc z Piotrem na jachcie należącym niegdyś do jego ojca. W pewnym momencie mężczyzna, który od początku ich znajomości miał do dziewczyny duże zaufanie i chętnie jej się zwierzał, wyznaje, że nie może mieć dzieci. Jakiś czas później rodzina gromadzi się w związku z odczytaniem testamentu Jerzego. Ostatnia wola zmarłego wywołuje kolejną burzę. Najbardziej dziwni wszystkich fakt, że najmłodszy syn nieżyjącego adwokata, Adam, został wyłączony z dziedziczenia. Bracia młodego mężczyzny czują się zszokowani i nie wiedzą, czym tłumaczyć taką decyzję ojca. Marta postanawia pomóc Wojtkowi w prowadzeniu restauracji. W zastępstwie mężczyzny podejmuje się w bardzo krótkim czasie zorganizować imprezę plenerową. Wkrótce kobieta przekonuje się, że nie była to dobra decyzja, a cała sytuacja wystawia związek pary na kolejną poważną próbę. Tymczasem Alek odkrywa głęboko skrywaną tajemnicę Aleksandry.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...