Kobra - oddział specjalny 19 (5)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Lackschäden)

serial sensacyjny Niemcy 2014  dla dorosłych

W skrócie

Gdy Semir i Andrea dopełniają formalności rozwodowych, w sali padają strzały. Sprawca ucieka, ale Semir i Alex łapią go. Okazuje się, że strzelec miał przy sobie broń, ale nie została ona wykryta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterami serialu są funkcjonariusze niemieckiej policji drogowej, którzy codziennie muszą chronić uczestników ruchu drogowego przed niezrównoważonymi kierowcami. W ich życiu nie brakuje napięcia, niebezpiecznych pościgów, lecz także odrobiny komizmu. Choć życie stawia ich w obliczu rozmaitych wyzwań, nigdy nie zapominają o sprawiedliwości.

W tym odcinku

Gdy Semir i Andrea dopełniają formalności rozwodowych, w sali sądowej padają strzały. Sprawca ucieka, ale Semir i towarzyszący mu w sądzie Alex rozpoczynają pościg, po którym udaje się im go złapać. Okazuje się, że strzelec, Maxim Bohrmann, miał przy sobie broń, która dzięki specjalnej powłoce jest niewidzialna dla urządzeń prześwietlających. W ten sposób rozpoczyna się perfidna gra: Bohrmann żąda zwolnienia z aresztu. W przeciwnym razie jego wspólnik sprzeda ten niezwykły specyfik terrorystom. Semir i Alex znajdują się w trudnym położeniu. Jedyny trop prowadzi ich do doktora Christiana Heima, który opatentował niebezpieczny wynalazek. Chemik ów jest zaręczony z Leonie Godes, luksusową call girl, która przed laty miała romans z Maximem Bohrmannem.

Występują

Twórcy

Ładuję...