Kobra - oddział specjalny 19 (1)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Revolution)

serial sensacyjny Niemcy 2014  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Semir rozwodzi się z Andreą. Grozi mu też utrata domu. Stróż prawa jest w fatalnym stanie psychicznym. Od problemów ucieka w pracę. Rusza w pościg za podejrzanym o morderstwo Paulem Meinhardem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterami serialu są funkcjonariusze niemieckiej policji drogowej, którzy codziennie muszą chronić uczestników ruchu drogowego przed niezrównoważonymi kierowcami. W ich życiu nie brakuje napięcia, niebezpiecznych pościgów, lecz także odrobiny komizmu. Choć życie stawia ich w obliczu rozmaitych wyzwań, nigdy nie zapominają o sprawiedliwości.

W tym odcinku

Semir po 9 latach rozwodzi się z Andreą, wisi też nad nim wizja utraty domu. Stróż prawa jest w fatalnym stanie psychicznym. Jednak nie chce okazać słabości, dlatego poświęca się pracy. Niebawem rusza w szalony pościg za podejrzanym o morderstwo Paulem Meinhardem, który próbuje udowodnić, że jest niewinny. Przestępca prosi o pomoc zaufanego kolegę z celi, Alexa Brandta. Mężczyzna pracował jako tajniak w wydziale narkotykowym, został wrobiony i spędził 2 lata w więzieniu. Meinhard w akcie desperacji bierze zakładników i domaga się znalezienia rzeczywistych winowajców. Alex wchodzi do gry jako negocjator. Tymczasem Semir zostaje zawieszony, ponieważ nie potrafi zapanować nad emocjami. Jego miejsce zajmuje Brandt. Gerkhan odkrywa, że Meinhard, jest tylko wierzchołkiem góry lodowej w zakrojonej na szeroką skalę aferze. Aby przetrwać, Semir i Alex muszą ze sobą współpracować.

Występują

Twórcy

Ładuję...