Kobra - oddział specjalny 19 (4)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Familienfest)

serial sensacyjny Niemcy 2014  dla dorosłych

W skrócie

Semir przekonuje Andreę, z którą jest w separacji, by towarzyszyła mu podczas rodzinnej uroczystości. Na urodzinach wujka mężczyzna zachowuje się tak, jakby nadal pozostawał w udanym związku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterami serialu są funkcjonariusze niemieckiej policji drogowej, którzy codziennie muszą chronić uczestników ruchu drogowego przed niezrównoważonymi kierowcami. W ich życiu nie brakuje napięcia, niebezpiecznych pościgów, lecz także odrobiny komizmu. Choć życie stawia ich w obliczu rozmaitych wyzwań, nigdy nie zapominają o sprawiedliwości.

W tym odcinku

Semirowi udaje się przekonać Andreę, z którą jest w separacji, by towarzyszyła mu podczas rodzinnej uroczystości. Na 75. urodzinach wujka Ömere mężczyzna zachowuje się tak, jakby nadal pozostawał w udanym związku. Jednak maskarada kończy się porażką, gdy na przyjęciu niespodziewanie zjawia się nowy partner Andrei, Robert. Mężczyzna wdaje się w bójkę z Semirem. Wkrótce potem przemytnicy Grigorova porywają Andreę. Semir bez wahania wyrusza jej na pomoc. Wkrótce oboje stają się celem bezlitosnego polowania. Okazuje się wówczas, że Grigorovowi chodzi o Andreę. W ręce gangstera wpada również Robert. Tymczasem Alex boryka się z własnymi problemami, gdy okazuje się, że człowiek, którego wcześniej aresztował, ma związek z jego przeszłością. Mężczyzna jednak przerywa przesłuchanie i natychmiast jedzie do lasów Eifel, gdy tylko dowiaduje się, że jego partner jest w niebezpieczeństwie.

Występują

Twórcy

Ładuję...