Gliniarze: Stalker (939)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Dawna sąsiadka prosi Natalię o pomoc. Mówi, że prześladuje ją stalker. Krótko po ich spotkaniu kobieta zostaje porwana. Podejrzenia padają na dwóch mężczyzn obecnych w życiu uprowadzonej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Dawna sąsiadka prosi Natalię o pomoc. Mówi, że prześladuje ją stalker. Krótko po ich spotkaniu kobieta zostaje porwana. Podejrzenia padają na dwóch mężczyzn obecnych w życiu uprowadzonej. Niestety, brakuje obciążających ich dowodów, a policjanci muszą się spieszyć, bo kobiecie może stać się krzywda. Tymczasem Kubie wydaje się, że na ulicy zobaczył osobę, którą uważał za zmarłą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...