Na sygnale: Jedno życzenie (579)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Piotr i Karolina próbują zaintubować emerytkę, która ma kłopoty z oddychaniem, ale syn chorej nie wyraża na to zgody. Gdy Strzelecki mimo to wykonuje zabieg, mężczyzna rzuca się na ratownika z nożem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Benio i Wanda wracają ze wspólnego urlopu. Vick wyznaje Wiktorowi, że na wyjeździe się ożenił. Nowy jest oburzony faktem, że Piotr kontynuuje romans z Karoliną. Artur, który świętuje biznesowy sukces, zaczyna lekceważyć pracę w stacji, co irytuje jego kolegów i Martynę. Podczas dyżuru zespół lekarza znów trafia do wróżki Samiry. Kobieta jest przekonana, że jedna z konkurentek rzuciła na nią klątwę i przez to ma problemy z oddychaniem. Piotr i Karolina próbują zaintubować starszą pacjentkę, ale syn chorej nie wyraża na to zgody. Gdy Strzelecki mimo jego protestów wykonuje zabieg, mężczyzna rzuca się na ratownika z nożem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...