Gliniarze (933)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Patrol interweniuje w związku z napadem na młodego mężczyznę. Jeden z policjantów zostaje ciężko ranny. Detektywi podejrzewają, że napad może mieć związek z kryminalną przeszłością poszkodowanego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Patrol policji podejmuje interwencję w związku z napadem na młodego mężczyznę. Podczas pościgu za napastnikami jeden z policjantów zostaje ciężko ranny. Detektywi podejrzewają, że napad może mieć związek z kryminalną przeszłością poszkodowanego. Wpadają na trop grupy przestępczej zajmującej się handlem narkotykami. Tymczasem Kuba prowadzi prywatne śledztwo w sprawie zaginięcia Pati i Mariusza. Prosi o pomoc Motyla, policyjnego informatora, który umawia go na spotkanie z byłym członkiem mafii.

Występują

Zobacz także

Ładuję...