Policjantki i Policjanci (1160)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Para młodych ludzi pada ofiarą napadu podczas powrotu z kina. Atak ma charakter rabunkowy. Mężczyzna próbuje się postawić przestępcy, ale zostaje mocno poturbowany. Patrol poszukuje tropów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

Para młodych ludzi zostaje napadnięta podczas powrotu z kina. Atak ma charakter rabunkowy. Mężczyzna próbuje się postawić przestępcy i tym samym zostaje zaatakowany jakimś tępym narzędziem. Trafia on do szpitala. Patrol poszukuje tropów. Miłosz znajduje portfel poszkodowanego. Brakuje pieniędzy, ale w jednej z przegródek funkcjonariusze znajdują amfetaminę. Załoga wraca do szpitala, aby przepytać właściciela znaleziska. Jednak chwilę wcześniej mężczyzna wypisał się na własne żądanie i zniknął. Policjanci rozpoczynają poszukiwania. Tymczasem w komendzie stróże prawa świętują mały sukces jednego z kolegów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...