Policjantki i Policjanci (1155)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Do szpitala przyjęto chłopaka z przepalonym przełykiem. Okazuje się, że jest on internetowym celebrytą i brał udział w wyzwaniu. Patrol postanawia sprawdzić, kto zarabia na krzywdzie nastolatków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

Pierwszą interwencję załoga przeprowadza w szpitalu. Zostaje wezwana przez zaniepokojonego lekarza. Na oddział przyjęto chłopaka z przepalonym przełykiem. Poszkodowany zjadł jakąś bardzo ostrą mieszankę i nastąpiła reakcja alergiczna. Chwilę później do funkcjonariuszy podchodzą młodzi ludzie, którzy twierdzą, że poszkodowany wziął udział w challenge'u i wygrał. Okazuje się, że jest on słynnym internetowym celebrytą. Lekarz prosi policjantów o ochronę ofiary przed prasą i fanami. Do tego zadania specjalnego wyznaczony zostaje Juliusz. Sam wciąga się on jednak w zawody i zostaje kolejnym pacjentem. Patrol postanawia zaś sprawdzić, kto zarabia pieniądze na krzywdzie nastolatków.

Występują

Zobacz także

Ładuję...