Gliniarze: Zostaje w rodzinie (920)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pracownica recepcji gabinetu psychologa zostaje pobita. W szpitalu wychodzi na jaw, że jest w ciąży. Adam i Olga wpadają na trop byłego partnera ofiary. Wiadomo, że bywa on agresywny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Zostaje pobita kobieta pracująca w recepcji gabinetu, w którym przyjmuje psycholog. W szpitalu okazuje się, że była w ciąży. Adam i Olga wpadają na trop byłego partnera ofiary, a zarazem syna jej pracodawcy. Wiadomo, że mężczyzna bywa agresywny. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny sekret kobiety, a niebezpieczeństwo może teraz grozić psychologowi, który ją zatrudnia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...